• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Біздің жетістіктер

С58С59С60С61img021img020img019img018img017img015img014img016a11a10a9a8a7a6a4a3a2a1

D4D3D2D1

   

     

  

                            

                              

     

2015-2016 оқу жылғы дарынды балалардың жетістіктері      
мектеп                ТА  Сынып Жетістіктер
Аудандық деңгей Облыстық деңгей Республикалық деңгей Халықаралық деңгей
1 Песчан №1 ЖОМ Балгабаева Айнура 8 пәндер олимпиадасы 1 орын орыс тілі, 2 орын неміс тілі  шағын- олимпиада 
ОЗШ "Ертіс дарыны" 2 орын химия
қазақстан интернет олимпиада 1 орын қазақ тілінен  
2 Песчан №1 ЖОМ Федкевич Максим 8       олимпиада Ақтобе қ. Халықаралық экология ғылымы академиясы, 2 орын Қазақстан тарихынан
3 Песчан №1 ЖОМ Власов Данил 5     "Жас зеттеуші" ғылыми жобалар конкурс , 3 орын.
Қазақстан интернет- олимпиадасы "Ауданда үздік нәтиже" белгісінің иегері
Тіл білімі конкурсы
"Британский бульдог", 1 орын
4 Песчан №1 ЖОМ Липовая Ангелина 3       конкурс языкознания
"Британский бульдог", 1 место
5 Песчан №1 ЖОМ Алекпарова Алия 8 пәндер олимпиадасы
3 орын география
     
6 Песчан №1 ЖОМ Валивач Вероника 9 пәндер  олимпиадасы
 2 орын орыс тілінен, көрме- конкурс қолданбалы өнер, 1 оррын
  Қазақстан интернет
олипиада ,   "Үздік нәтиже" құқық негіздерінен белгісінің иегері
 
7 Песчанская СОШ №1 Овцынов Павел 9 пәндер олимпиадасы
1 орын география.
8-11 сынып арасында ғылыми жобалар конкурсы, 3 орын. Күзгі кросс, 2 орын.
Президенттік қысқы көпкүрес, 3 орын.
ОФП , 2 орын
 спорттық бағыттаушы сайысы 3 орын.
Жеңіл атлетикадан сайыс (3 км) , 2 орын.
 Жылдық жоба «Чернобыль. Помнить, чтобы не повторилось»,  2 орын
Қазақстан интернет
олипиада , "Үздік нәтиже" химиядан белгісінің иегері
Химиядан 3 орын Халықаралық академия олимпиадасы Ақтобе қ.
8 Песчанская СОШ №1 Коновалов Камбар 8  8-11 сыныптар арасында ғылыми жобалар конкурсы, 3 орын      
9 Песчанская СОШ №1 Аксенова Наталья 9  8-11 сыныптар арасында ғылыми жобалар конкурсы, 3 орын Годовой проект
«Чернобыль. Помнить, чтобы не повторилось»,  3 место, в конкурсе рисунков
Казахстанские интернет
олипиады 3 место по биологии
 
10 Песчан №1 ЖОМ Жидкова Татьяна 6     Казахстанские интернет
олипиады , обладатель знака "Лучший результат района" по географии
олимпиада Международной
 академии наук Экологии и Инженерии г. Актобе, 2 место по географии
11 Песчан №1 ЖОМ Раменская Анна 7     Казахстанские интернет
олипиады , обладатель знака "Лучший результат района" по математике
 
12 Песчан №1 ЖОМ Саленко Андрей 1       конкурс ПОНИ, жүлдегер
13 Песчан №1 ЖОМ Жекеева Аружан 2       конкурс ПОНИ, жүлдегер
14 Песчан №1 ЖОМ Первушин Максим 1   конкурс
 "Алтын асық", призер
   
15 Песчан №1 ЖОМ Чоп Анна 1   конкурс
"Алтын асық", призер
   
16 Песчан №1 ЖОМ Иващенко Александр 11 Президенттік қысқы көпкүрес, 3 орын   "ҰБТ -ға дайындаламыз" ҚИО 3 орын  
17 Песчан №1 ЖОМ Маценко Антон 3 Сайыстар
ОФП, 2 орын
     
18 Песчан №1 ЖОМ Якубенко Светлана 8 Сайыстар
ОФП, 2 орын.
Атқыштар сайысы, 2 орын,
жеңіл атлетикадан сайыс 1500 м. 3 орын
     
19 Песчан №1 ЖОМ Молчанова Вероника 8 Сайыстар
ОФП, 1 орын
     
20 Песчан №1 ЖОМ Бейсенова Зарема 9 Президенттік қысқы көпкүрес, 3 орын      
21 Песчан №1 ЖОМ Тюлевканов Ерлан 10 Дойбыдан сайыс, 3 орын      
22 Песчан №1 ЖОМ Дорошенко Евгений 9 Қолданбалы өнер конкурсы, "Ағашпен қию"номинациясында жүлдегер Жылдық жоба
«Чернобыль. Помнить, чтобы не повторилось»,  авторлық өлеңдер  конкурсында 1 орын
   
23 Песчан №1 ЖОМ Дукач Денис 5     ҚИО "Ауданда үздік нәтиже"  
24 Песчан №1 ЖОМ Жуманов Асхат 5     ҚИО "Ауданда үздік нәтиже"  
25 Песчан №1 ЖОМ Балгабаева А.
Чичмаренко М.
Раменская А.
Якубенко С.
Саленко В.
Федкевич М.
Молчанова В.
Васильковская О.
Бабич И.
Торчинская А.
  әскери-спорттық сапқа тұру әндер конкурсы, 2 орын, "ЮИД" , 2 орын
спартакиада "А ну-ка девушки", 2 орын
     
26 Песчан №1 ЖОМ Бейсенова З.
Бейсенова К.
Якубенко С.
Молчанова В.
Аксенова Н.
Женченко А.
Раменская А.
Маметова Д.
Афанасьева М.
Темербекова Д.
  волейбол, 2 орын      
27 Песчан №1 ЖОМ Кунанбаев Н.
Иващенко А.
Дорошенко Е.
Аксенов А.
Борльт А.
Шахмет М.
Колосов М.
Федкевич М.
Саленко В.
  волейбол, 3 орын      
28 Песчан №1 ЖОМ Мекешкина М.
Женченко А.
7 қолданбалы өнер конкурсы, 1 орын      
29 Песчан №1 ЖОМ Васильковская О.
Григорчук В.
Власов Д.
Раменская А.
Жидков А.
Калашников А.
Ахметов Р.
Баильдинова Л.
Васильковская А.
Власова И.
   "Мельпомена"театрлық шеберлер конкурсы      

BannerFans.com

Яндекс.Ауа-райы

BannerFans.com